12.kapitolka

26. ledna 2008 v 17:33 | Evellyn Bellatrix Marvolo Helsing
Nesu vám další pokračování této povídky. Chci se omluvit za tu dobu než jsem sem dala tenhle díl, ale jsem nemocná :(

Večer ubíhal velmi rychle ve společnosti Nagini a Voldemorta. Lucy připadalo že se po dlouhé době cítí šťastna... velmi šťastna... Ale i přes to všechno štěstí, které ji vyzařovalo z nitra duše, cítila, že je něco špatně. Tento smíšený pocit poprvé pocítila když Nagini řekla, že ona je vhodná. Vhodná k zplození potomka lorda Voldemorta. Nějaký vnitřní hlas ji říkal, že by to byla největší chyba v jejím životě, ale ona netušila co je to za hlas a nikdy onen záhadný hlas z nitra její duše nic více neprozradil.
Při odchodu z Voldemortovi ložnice ji chtěl políbit, ale něco se v ní zlomilo. Uhnula a bez vysvětlení odešla k sobě do komnaty. Celou noc nemohla spát, jen si přemítala stále a stále do kola co se již stalo od jejího příchodu sem. Od příchodu do neexistujícího světa.
Nejvíce se její mysl zaměřovala na okamžik kdy díky náhrdelníku unikla o vlásek smrti. Lehce přejela štíhlými prsty po medailonu. Pak jí to došla. Trhnutím sundala medailon z krku a pohlédla na něj. Jeho bílé zlato se třpytilo ve světle ohně. Její pohled spočinul na zlatém G. Prstem objížděla jeho kontury a každým okamžikem jí to docházelo.
Je to šílené... ani jsem se zbláznila... ale co když to je pravda? Co když to G znamená... znamená Godric Gryffindor ?!
Žaludek se ji sevřel v nervozitě. Teď nebo nikdy... Aniž by věděla jak, vyšlo jí z úst "Godric Gryffindor..." a automaticky otevřela medailon.
Nic.
Nic se nestalo.
Žádné zemětřesení, jako minule, když ho otevřela.
Žádné umírání jejích nejbližších. Jen klid...
Najednou onen krásný, uklidňující klid přerušil řev. Do pokoje vtrhnul Voldemort s nechápavým výrazem a v ruce svíral křečovitě hůlku. Výjev před ním ho vyděsil.Lucy stála uprostřed pokoje a v ruce svírala medailon, ze kterého vycházela zlatá zář. Pokojem se nesl velký řev. Nevěděl co má dělat, jen byl schopen sledovat obraz před ním.
Lucy ovšem věděla co se děje. Ten řev nebyl jen tak obyčejný. Byl to řev lva. Nikdo kromě ní tomu nerozuměl.
Ty jsi dědička Godrika Nebelvíra. Važ si svého údělu, neboť je to boží dar. Tvá statečnost a hrdost tě uchrání před intrikami dědice Salazara Zmijozela, ale vždy na to nespoléhej... Neutíkej před pravdou, stejně neunikneš. Je to tvůj úděl... Nikdy se ho nezbavíš... Pokračuj s hrdostí rod Nebelvírů. Nechť princezna povstane...
Okna se rozrazila a do pokoje vnikl vítr. Řev ustal a vystřídalo ho melodická hudba. Lucy se zastřenýma očima opatrně vrátila medailon na své místo na krku. Vlasy jí létali vzduchem a za horizontem vyšlo slunce, které ji za hlavou kouzlilo všelijaké barvy. Temný pán nebyl schopen jediného slova. Kolem něj se již nakupilo mnoho Smrtijedů, kteří jen nevěřícně hleděli na mudlovskou dívku.
"Princezna povstala..." ozvalo se v komnatě a všem se zatmělo před očima...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 awera awera | Web | 26. ledna 2008 v 19:46 | Reagovat

Ahojky! Doufam, ze se na me nebudes zlobit, ale okopcila jsem si jednu tvoji povidku......napsala jsem zdroj......

klidne se jukni: http://awera.blog.cz/0801/jak-si-james-nabrnknul-lily-druha-verze

Jestli ti to vadi tak mi napis do komentaru a ja si to z blogu smaznu.....

=)

2 Arriel Arriel | Web | 26. ledna 2008 v 23:07 | Reagovat

Páni! Nemám slov! Fakt něco úchvatného! :-) DOufám jen,že další kapča bude co nejdříve a fakt nádhera!

3 Evellyn Bellatrix Marvolo Helsing Evellyn Bellatrix Marvolo Helsing | 27. ledna 2008 v 9:27 | Reagovat

pokusím se dát co nejdřív pokráčko, ale nic nezaručuju, protože mě postihla nějaká ta chřipková epidemie nebo co to teďka řádí.... chvíli jsem v poho a pak jsem upe... OUT OF ORDER;)

4 awera awera | Web | 29. ledna 2008 v 18:30 | Reagovat

taky prosim o pokracovani....=)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.