3.kapitola - Sestry

30. ledna 2008 v 20:24 | Evellyn Bellatrix Marvolo Helsing |  Tři sestry
Konečně přináším další kapitolku:)

Dny ubíhali a lord Voldemort čekal ve svém Temném sídle na nějaké zprávy od svých služebníků. Začínal být trpělivý, když už oběhli dva měsíce a oni se stále neukazovali s novými zprávami. Měl všeho plné zuby a na každém si vyléval zlost. Obzvláště pak na Červíčkovi, který se mu snažil kdykoliv a jakkoliv zavděčit. Voldemort věděl, že to nedělá z oddanosti, ale byl dá se říct rád, že zařídil pokoj pro jednu ze sester. Když již Temný pán ztrácel všechnu naději na objevení Sester, tak se z nenadání při jedné z jeho pozdních večeří objevil pár Smrtijedů. Byla to Bellatrix a Lucius.
Pán zla se vymrštil ze židle a oba provrtal přísným pohledem. "Kde jste byly tak dlouho?" zašeptal ledově jedovatým hlasem do ticha místnosti. Oba Smrtijedi na sebe vyděšeně pohlédli načeš se Bella sesypala k zemi.
"Můj pane, našli jsme je... Ale Bellatrix si toho velmi vytrpěla. Vše vám vypovím, ale nechte nás prosím chvíli si odpočinout..."vyhrkl ze sebe Lucius. Pán zla jen nepatrně kývl hlavou a posadil se zpátky za stůl plný jídla. Chvíli jen zíral před sebe někam do dáli a ze vteřiny na vteřinu zhnuseně odstrčil talíř s jídlem a prudce udeřil do stolu.
"ČERVÍČKU!!!"zahřměl a po chvíli se ve dveřích objevil malý zavalitý muž s vyděšeným výrazem. Na přivítanou mu poslal lord Voldemort jednu Crucio. Chvíli sledoval jak se muž před ním svíjí v bolestech, ale když ho podívaná přestala bavit, zrušil kouzlo a chvíli čekal, než se muž probere.
"Odveď Luciuse a Bellatrix do pokojů pro hosty. Jsou velmi unavení... TAK SE ZVEDNI TY HROMADO ŠPÍNY!"zakřičel rozzuřený Voldemort jeho černé oči najednou zahořeli v rudých plamenech. Vyděšený Červíček se rychle zvedl ze země ze strachu, že potká další Voldemortovu kletbu a s velkými úklonami strkal Bellu i Luciuse ze dveří. Voldemortovo srdce bilo jako o život. Ne kvůli strachu o Bellu, která na tom byla zjevně velmi špatně, ani kvůli Červíčkovi, který mu pil krev, ale protože měl na dosah Sestry. Už jen kousek stojí od konce celé války, která ještě nevypukla, ale její začátek se blíží.
Posadil se na křeslo za stolem, ruce opřel o lokty a do dlaní schoval svůj hadí obličej. Nesmí udělat jedinou chybu. Je to jediná jeho velký 100% šance, že vyhraje. Začala ho pohlcovat velká chuť zakroutil Potterovi vlastnoručně krkem. Vyrvat mu srdce z hrudi a narvat mu ho do jeho mudlovské držky. Ale teď se musel soustředit na Sestry. Musel jednu získat... musí od ní dostat potomka... A na to se nejvíce těšil. Vymrštil se ze svého křesla a vyrazil ke dveřím, které rozrazil a málem porazil vysokého černovlasého muže se špičatým a bledým obličejem.
"Ááá Severusi.. chtěl si něco?"zeptal se Voldemort a ukázal mu cestu do chodby. Muž před ním nechápavě svraštil obočí. A s takovými idioty tu mám pracovat! "Prostě pojď semnou, jdu do pokoje pro jednu ze Sester!"vyštěkl Pán zla a aniž by se otočil kráčel chodbou. " Tak co si po mě chtěl?"
"Mám novinky od Luciuse, Můj pane.."řekl Severus." Jen nevím, jestli vás potěší.."dorazili před velké dveře. Temný pán je rozrazil a vešel. "Sestry jsou v jiném světě... V jejich světě je ten náš jen smyšlený..."začal Severus mezitím co si Voldemort prohlížel velkou postel s nebesy, která byla sladěna s celým pokojem do zeleno stříbrných barev. "Ty dívky prý nemají nejmenší ponětí, jakými silami vládnou. Myslí si že jsou jen obyčejné holky... mudlové.."pokračoval a následoval Voldemorta, který se právě posadil do křesla se vzorem hada, který stál i se svým dvojčetem před velkým krbem. "Je prý těžké se tam dostat..."řekl Severus, ale raději utichl, když viděl, jak ho Voldemort sjel pohledem. Rukou ukázal ke dveřím. Severus uposlechl a rychle opustil místnost a zanechal tam Temného pána o samotě...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Oznámkuj Tři sestry - jako ve škole

1
2
3
4
5

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.