5.kapitolka

9. ledna 2008 v 20:50 | Evellyn Bellatrix Marvolo Helsing
Nesu konečně další dílek, ale UPOZORŇUJU, je to fakt krátký, nemám čas, pokouším se dohnat to co jsem zvorala v tomhle půlroce, protože se obávám, že budu mít malej průměr a nevemou mě na grafárnu do Velkýho Poříčí.... bych se posrala...! tak přeju příjemný čtení, odcházím - jsem vyčerpaná....

Probudila se ještě za tmy. Hvězdy svítili na nebi. Ale nějakým zvláštním způsobem. Byly smutné, již z nich nevyzařovalo to, co vídala dříve. Pomalu se vyhrabala z duchen a šouravým krokem došla až k oknu. Rozhlédla se a v parku pod ní spatřila dvě osoby. V jedné poznala Voldemorta. Druhou neznala. Byla skoro vyšší než Voldemort. Na lesklých vlasech se odráželi hvězdy. Lucy najednou napadlo, kdo by to mohl být.
No jistě! Zamyslela se. Mastné vlasy má jen jediný člověk… zahleděla se pořádně do tmy a najednou jí do očí řízla bledá pleť osoby, kterou před chvíli kvůli lesku z vlasů přehlédla. No jistě! Snape!
Oba dva se o něčem horlivě bavili, skoro se až hádali. Lucy věřila, že kdyby Snape nebyl tak důležitý pro Voldemorta, dávno by byl již mrtvý. Potichu otevřela okno. Srdce jí bušilo, nevěděla, jestli je to nějak zajištěné.
Když se ovšem nic nestalo, zaposlouchala se do tmavé noci a z nenadání prořízl ticho hlasitý ledový hlas.
"Je to tak! Ví všechno! Všechno. Ale není blbá… nevím jak, ale do jejích vzpomínek se dostat nemůžu, jediné co můžu je číst ty její myšlenky.. ale vždycky se zasekne… prostě jestli to neřekne, tak… jsme nahraní…"poslední slova zněla sklíčeně. Lucy bleskl hlavou nápad. Pán zla.. a je nešťastný, pomalu si neví co si má počnout? No to to… Tak tohle bude ještě zábava…
Potichu zavřela dveře, vklouzla do postele a v hlavě začala spřádat plán…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Arriel Arriel | Web | 10. ledna 2008 v 15:03 | Reagovat

Super! :-) Přeju hodně štěstí s tou grafickou,taky mě to čeká :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.