8.kapitola

13. ledna 2008 v 15:23 | Evellyn Bellatrix Marvolo Helsing
Když na to tak koukám, tak sem dávám jen pokračování k Tajemství krve, ale na ostatní nějak peču :) to musím změnit;) Jinak se teď musím jít učit, čekaj mě dvě písemky... pap Evellyn Bella ;)

Uplynulo mnoho dní a Lucy se neprobírala ze spánku. Ač Červíček nedocílil toho, čeho chtěl, byla Lucy na tom velmi špatně. Lord Voldemort spekuloval o tom, jestli ji ten malý podrazácký šmejd nedal nějaký jed. Ale k jeho štěstí se Lucy pomalu začala probírat a její blouznění ustupovalo…
Měsíc se právě vyhoupnul na oblohu, když sebou Lucy vyděšeně trhla. V místnosti bylo šero, které její oči s radostí uvítali. Pomalu a opatrně se posadila. Hlava se jí motala, ale ani ona jí nedonutila ulehnout zpátky. Rozhlédla se po pokoji a její pohled spočinul na postavě, která se krčila v křesla a pravidelným oddechováním na sebe prozrazovala, že spí. Nechápala co se děje, ale pak jako blesk z čistého nebe jí před očima proběhlo všechno co se stalo. Viděla Červíčkovi mlsné oči, které na ní upíral a stále na své pokožce cítila ruce a rány, které ji nemilosrdně vrazil. Na těle jí naskočila husí kůže a ona začala plakat. Slzy jí stékali po tvářích a vpíjeli se do peřin. Nedokázala své vzlykání utišit a proto se ani nedivila, když vedle sebe přes slzy zahlédla postavu.
"Lucy…"zaslechla své jméno. Poznala jeho hlas. Přisedl si k ní a lehce jí objal kolem ramen a v houpavém rytmu ji začal utěšovat. Její pláč pomalu začal ustupovat a Lucy se schoulila do jeho náručí. Připadala si v bezpečí, ač u něho… a bezpečí… "Uklidni se, vše bude dobré… až na tom budeš lépe tak ho společně potrestáme..!"zašeptal a podal ji lahvičku s průzračnou modrou tekutinou. "Vypij to…"poručil ji již normálním hlasem. Lucy neměla sílu odporovat. Uchopila lahvičku do ruky a přiložila ji ke rtům. Cítila, jak ji cele tělo začíná opět uvadat a po chvíli usnula.
***o 2 dny déle***
Lucy ve spánku ucítila, jak jí lechtá v nose nějaká vůně. Aniž by chtěla, pomalu se začala probouzet. S potěšením zjistila, že ji již nic nebolí. Když otevřela oči, byla vyděšena a přitom mile překvapena.
Naproti ní seděl ve velkém křesle Voldemort a mile se na ni usmíval. Tedy v mezích. Na okraji postele byly nové šaty a vedle nich pojízdný stolek s mnoha dobrotami, až zrak přecházel.Posadila se na okraj postele a položila svá chodidla na studenou zem, až se zatřásla zimou. Kousek od místa kde se dotkla země si všimla krásných černých bot s malým podpatkem, vyšívané stříbrnou nití. Padly ji přesně, až se divila. Opatrně se postavila, ale ihned si raději sedla, protože se ji před očima zatmělo.
"Nedělej unáhlené věci, Lucy. Ještě nejsi v tom nejlepším stavu."řekl Voldemort a ve vteřině stál vedle Lucy. "Teď se najez, musíme něco důležitého vyřešit.."usmál se a před nos ji přistrčil stolek s jídlem. Chvíli čekal, jestli bude jíst, ale pak se z nenadání otočil a odešel v doprovodu hlasitého vrzání dveří.
Lucy chvíli jen seděla v pokoji plného ticha, ale nakonec ji přemohl hlad a s chutí se pustila do jídla. Aniž by si to uvědomovala, snědla všechno jídlo až se jí udělalo těžko. Hlavou ji běhalo, co tak důležitého chce Voldemort v její společnosti řešit, ale nakonec všechny své myšlenky vypustila a znovu upadla do světa snů...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Arriel Arriel | Web | 13. ledna 2008 v 15:54 | Reagovat

Jako vždy bomba,už se těším na další :-) doufám,že se do Voldíka konečně aspoň zamiluje a on do ní :-) NJN jsem snílek :D

2 Arriel Arriel | Web | 15. ledna 2008 v 16:09 | Reagovat

Kdypak bude další kapča? :-(

3 Evellyn Bellatrix Marvolo Helsing Evellyn Bellatrix Marvolo Helsing | 15. ledna 2008 v 17:50 | Reagovat

nestíhám, tolik písemek!!:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.