9.kapitola

18. ledna 2008 v 23:44 | Evellyn Bellatrix Marvolo Helsing
Mno, tak jelikož jeden človíček tu na mě tlačil, tak jsem si udělala místo ve svém plném dni;)

Když se Lucy vzbudila, ležel na stolku vedle postele dopis. Největší rychlostí, kterou jí její rozespalost dovolovala ho sebrala a roztrhla obálku nedočkavostí. Na papíře před ní se objevilo krásné písmo.
Milá Lucy,
doufám že až budeš číst, budeš již plně při smyslech. Brzo si pro tebe přijdu, prosím, obleč si ty šaty, které jsem ti tu přichystal.
Nejmocnější čaroděj všech dob, Lord Voldemort
Lucy ještě několikrát přečetla onen krátký dopis, snad s nadějí, že v něm najde další, skrytý vzkaz. ALe bohužel, nic nenašla. Ušklíbla se nad svou naivitou, položila dopis zpátky na stůl a rozhlédla se po pokoji. Do očí jí uhodili šaty, o kterých se Voldemort zmiňoval ve svém dopise... Již je viděla, ale až teď si je stihla prohlédnout. Měly barvu zelenou, která ledila s barvou jejích očí. Lucy monotoními pohyby ze sebe svlékla noční košilku, kterou jí navlékly skřítci a pomalu se začala soukat do oněch šatů.
Jejich sametová látka na ní působila uklidňujícím dojmem. Každý její dotyk pro ní byl krásný a měla znovu pocit že usne. Ale ten přešel v okamžiku, když zjistila že její krásné zelené, stříbrem vyšívané šaty nezapne. Sice byla šikovná, ale v životě na sobě neměla korzet, natož aby si ho zavázala. Než stačila vymyslet nějaké řešení, ozvalo se vedle ní tlumen prásknutí. S vykulenými oči pohlédla směrem, odkud onen zvuk slyšela a s děšením zjistila že na ní pobaveně hledí Voldemort. V jeho očích se blízkali rudé plamínky. Ale ne zuřivosti, ale smíchu.
"Ha, ha, ha... to je teda směšný... místo posmívání by jste mi mohl pomoc!"schladila ho Lucy, když se nadechoval k nějaké poznámce. Jeho obličej se ihned změnil ze sebevědomého a pobaveného na nejistý.
"Já zavolám Bellu... nebo Cissu.."vypadlo z něj po chvíli a už se měl k otevírání dveří, když ho Lucy zarazila.
"Ale... Nejmocnější čaroděj všech dob, slavný lord Voldemort neumí zavázat korzet... pánečku, to by si Holoubková smlsla... co...?"ušklíbla se na Voldemorta a otočila se k němu zády, aby jí mohl zavázad tkaničky na zádech. Voldemort po ní šlehl nebezpečným pohledem a pomalým krokem k ní přišel. Lucy cítila jeho pohled v zádech, až jí naskakovala husí kůže.
Lehce jí přejel rukou po obnažených ramenech a jemně od ní převzal provázky a jal se zavazování. V místnosti panovalo nepříjemné ticho, snad jen praskání ohně v krbu ho trošku přehlušovalo.
"Kam to vlastně půjdeme?"zeptala se Lucy, aby přehlušila to ticho. Odpověď však stále nepřiházela. Když však Lucy ucítila, že již je její korzet zavázán, tak se z nenadání objevil Voldemort před ní. Najednou se jí roztlouklo srdce, ani nevěděla proč. Rukou jí jemně vjel do vlasů a do ucha jí zašeptal:
"Bál jsem se o tebe.."a po tváři jí přejel svými rty. Nakonec vyhledal ty její načeš splynuly v jedno tělo a bytost. Lucy obejmula Voldemorta kolem krku a oddávala se onomu krásnému pocitu, který tak dlouho nezažila.
"Pojď..."řekl když se od ní odtrhl a jemným tlakem jí dotlačil ke dveřím....
ha... tak to si nechám na příště;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Arriel Arriel | Web | 19. ledna 2008 v 10:07 | Reagovat

Hej to je fakt mooooooooooc krásné :-) honem pokračování,doufám,že se ho dočkám ještě o víkendu :-)

2 BilLara:-* BilLara:-* | Web | 19. ledna 2008 v 10:12 | Reagovat

ahojky!mno máš uplně hezzunkej bloček..fakt uplně nádhernej...to záhlaví...mno supa:-)přečtu si tu nějaký ty příběhy...:-)jinak jen tak dál...:-)

3 Malenka Malenka | 19. června 2008 v 23:47 | Reagovat

hej máš super povídky :-) a tahle je užásná :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.